stylizacje

Train station

Marzec 15, 2013
I znowu w Polsce! Szczerze przyznam, że tęskniłam za naszym nieco pokręconym krajem, jedzeniem, ludźmi i przede wszystkim za moim ukochanym, cieplutkim domem. Wkrótce na blogu pojawi się mała relacja z mojego pobytu w Beauvais, także miejcie oczy szeroko otwarte! 😉 Tymczasem post jeszcze sprzed wyjazdu, kiedy było cieplutko, a śniegu nie było w ogóle widać. Główną rolę gra tutaj słoneczna, żółta spódnica z grubego materiału, która ma w sobie wiele uroku. Zestawiłam ją z ciemnym dołem i jasną górą w postaci beżowego sweterka z Zary. Kupiłam go niedawno na wyprzedażach i strasznie się cieszę, że udało mi się go za tak małą cenę. Urzekł mnie przede wszystkim swoim świetnym wycięciem na plecach… 😉
Finally back in Poland! I must say that I’ve missed my a little bit crazy country, delicious food, people and the most of all – my lovely, sweet home. Soon on the blog you will see my photos and thoughts about my stay in Beauvais, so keep your eyes open! 😉 Now it’s time to show you old photos, which was taken before my trip to France – there was so good weather and no snow. The main role in my look played sunny yellow skirt made of thick material, which has a lot of charm and it’s really cute. I set it with a dark bottom and bright top – a beige sweater from Zara. I bought it on sales some time ago and I’m really happy that I could buy it for so low price. The most amazing thing about it is that it have beautiful cut out back … 😉

Train station


train station photoshoot
train station photoshoot

photography backdrop

”Train station” photos by Malinowa photography

sweter /sweater – Zara
spódnica / skirt – Sheinside
rajstopy / tights – H&M
bransoletki z napisami / bracelets with letters – She Bijou
czarna bransoletka z kolcami / black bracelet with spikes – Miracle
pierścionek / ring – Iloko
buty / bootsPapilion

You Might Also Like

125 komentarzy

  • Avatar
    Reply Gross. Marzec 15, 2013 at 18:31

    Śliczne zdjęcia, prześliczna stylizacja <3
    Pozdrawiam 🙂

  • Avatar
    Reply Agata Marzec 15, 2013 at 18:33

    świetne 😀

  • Avatar
    Reply Feel and love Fashion ♥ Marzec 15, 2013 at 18:35

    WOW CUDNIE!!!

  • Avatar
    Reply xklarax Marzec 15, 2013 at 18:35

    ale sesyjka piękna 🙂 włoski mega!

  • Avatar
    Reply Natalia Marzec 15, 2013 at 18:35

    Mega mega mega *-*

  • Avatar
    Reply hellomybeloved Marzec 15, 2013 at 18:35

    Świetna stylizacja 🙂

  • Avatar
    Reply Paulina_ok13 Marzec 15, 2013 at 18:36

    Cudowna stylizacja :*
    czy kupiłaś sobie coś na wyjeździe

  • Avatar
    Reply curse Marzec 15, 2013 at 18:36

    jesteś taka ładna i fotogeniczna, aż zazdroszczę :c
    bardzo ładna stylizacja, a fotograf coraz lepiej się spisuje :p

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 18:37

    Przecudna sesja, zdjęcia profesjonalne. Brawo!

  • Avatar
    Reply wigga Marzec 15, 2013 at 18:37

    love it;)

  • Avatar
    Reply crystal oddity Marzec 15, 2013 at 18:38

    jak zwykle cudownie:3
    buty są przecudowne, caaała stylizacja <3
    jesteś po prostu piękna:)

  • Avatar
    Reply optymistka. Marzec 15, 2013 at 18:39

    wyglądasz prześliczniee! 🙂

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 18:40

    Jejku, patrze teraz na twoje pierwsze wpisy. Jak ty się strasznie zmieniłaś. Pewnie założenie tego bloga miało ogromny wpływ na to jaka teraz jesteś. Z takiej szarej myszki stałaś się pewna siebie. Jesteś cudownym wzorem do naśladowania. Uwielbiam twojego bloga i twój styl. Trzymaj tak dalej! //K.

  • Avatar
    Reply Yang Marzec 15, 2013 at 18:41

    Niepotrzebnie ten winyl, ale ogólnie to śliczna musztardowa spódniczka ^^

  • Avatar
    Reply Patisio Marzec 15, 2013 at 18:41

    śliczny zestawik *_*

    http://www.pati-paaati.blogspot.com/

  • Avatar
    Reply Misha Mel Marzec 15, 2013 at 18:41

    Z niecierpliwością oczekuję fotorelacji. A na zdjęciach wyszłaś bardzo promiennie.
    Pozdrawiam, http://www.mishamel.blogspot.com

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 18:42

    podkręcałaś trochę włosy na lokówce ?

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 18:42

    co znaczą te czerwone napisy na zdj ?

    • Avatar
      Reply Mówmigaba Marzec 15, 2013 at 18:46

      Nie mam pojęcia, pojawiło się i nie chce zniknąć..

  • Avatar
    Reply Kasia M.O. Marzec 15, 2013 at 18:43

    oj tak, sukienka rzuca się w oczy 😀
    fajna miejscówka na zdjęcia, szkoda że u mnie z tym cięzko bo nikt fajnych zdjec nie robi -,-

  • Avatar
    Reply mespeel Marzec 15, 2013 at 18:43

    ślicznotka!

  • Avatar
    Reply kamila Marzec 15, 2013 at 18:45

    pięknie ;*********

  • Avatar
    Reply Bellia Marzec 15, 2013 at 18:46

    Aww. Te zdjęcia są boskie, genialne i brak słów 🙂 Szczególnie 9 i 13 …

  • Avatar
    Reply Hajnówka Marzec 15, 2013 at 18:46

    Rewelacyjna stylizacja! Świetna spódniczka 😉

  • Avatar
    Reply ShadowOfStyle Marzec 15, 2013 at 18:47

    Piekne zdjecia 🙂

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 18:47

    za ile sweterek kupiony? 🙂

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 18:48

    ogl twoj filmik na fb wcale nie jestes taka nieśmiała jak to ciągle powtarzasz….na zdj widać jaka jestes pewna siebie…nie wiem po co robisz z sb 'niesmiala dziewczynke'

    • Avatar
      Reply Mówmigaba Marzec 15, 2013 at 18:50

      Nie znasz mnie, nie oceniaj 🙂 Ci co wiedzą jaka jestem na co dzień zaprzeczyliby twojemu komentarzowi 🙂

    • Avatar
      Reply Stokrotka ♥ Marzec 15, 2013 at 19:14

      Zdjęcia nie okazują tego jak się zachowujemy.

  • Avatar
    Reply BloggerkaMarta Marzec 15, 2013 at 18:51

    Zdjęcia z wyjątkiem tych z płtą są mega! Spódniczka jest świetna. 🙂

    BloggerkaMarta

  • Avatar
    Reply Maggie Adofo Marzec 15, 2013 at 18:55

    Your photos seriously look AMAZING! If you don't mind me asking what sort of camera do you use? (Or is it the photographer's camera?)

    xo
    Maggie A
    Love Mavin

    • Avatar
      Reply Mówmigaba Marzec 16, 2013 at 11:31

      It's the photographer's camera – nikon d3000.

  • Avatar
    Reply Savannah Marzec 15, 2013 at 18:55

    świetna sesja, pozdrawiam;-)

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 18:56

    Te napisy to chyba po francusku.

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 18:57

    Cudne zdjęcia ♥ Ehh…zazdroszczę pogody, u mnie śnieg do kolan :c

  • Avatar
    Reply Tamma S. Marzec 15, 2013 at 19:01

    Beautiful photos 🙂 😉 and outfit 🙂

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 19:08

    Kochana co robisz z pazurkami, jak o nie dbasz, że są takie piękne, długie i wyglądają tak zdrowo ? Cudowne są 😉

    • Avatar
      Reply Anonimowy Marzec 15, 2013 at 19:12

      podbijam pytanie . Gaba co z nimi robisz ? *.*

    • Avatar
      Reply Mówmigaba Marzec 16, 2013 at 11:32

      Używam odżywki eveline 8w1 🙂 Tyle wystarczy! 🙂

    • Avatar
      Reply Anonimowy Marzec 18, 2013 at 18:55

      codziennie jej używasz i tak jak każą ze te warstwy dokładasz czy jedynie jako baza pod jakiś inny lakier ? I ile jej już używasz 😉 nie masz efektów ubocznych po tej odżywce?

  • Avatar
    Reply JaMajka Marzec 15, 2013 at 19:13

    Efekt zdjęć jest zdumiewający- wyglądasz cudnie! Pozdrawiam 🙂

    http://floweryblog.blogspot.com/

  • Avatar
    Reply Karolina Kołodziej Marzec 15, 2013 at 19:14

    Żółta spódnica i ten pierścionek!!! Fantastycznie to wyglada!!!

  • Avatar
    Reply Agnieszka Czech Marzec 15, 2013 at 19:16

    Jakie piękne zdjęcia i masz strasznie fajną bransoletkę ! 🙂

  • Avatar
    Reply Stokrotka ♥ Marzec 15, 2013 at 19:16

    Przecudne zdjęcia *.*. Chyba najładniejsze ze wszystkich na blogu :).

  • Avatar
    Reply koralina Marzec 15, 2013 at 19:20

    Masz fantastycznego fotografa! C: ukłony przekaż.

  • Avatar
    Reply JustCleo Marzec 15, 2013 at 19:26

    piękne zdjęcia!<3
    spódniczka i bluzka są fantastyczne!!<3
    🙂

  • Avatar
    Reply its just maze Marzec 15, 2013 at 19:30

    piękne, klimatyczne zdjęcia …
    masz cudowne włosy 😉

  • Avatar
    Reply Miss Z Marzec 15, 2013 at 19:33

    Gorgeous! I love the outfit, I love the photos…GREAT!

  • Avatar
    Reply Paula Marzec 15, 2013 at 19:37

    cudowna spódniczka 🙂 pięknie wyglądasz 🙂
    masz świetne włosy 🙂

    http://fashionbeautylife-paula.blogspot.com/

  • Avatar
    Reply NiuNiaczka Marzec 15, 2013 at 19:40

    Genialne to!!<3

  • Avatar
    Reply Niezrozumiana Marzec 15, 2013 at 19:41

    Piękna jaz zwykle <3

    http://dziennikniezrozumianej.blogspot.com/

  • Avatar
    Reply Black Style Marzec 15, 2013 at 19:45

    wyglądasz cudnie 🙂
    pozdrawiam

  • Avatar
    Reply StrasznaSzafa Marzec 15, 2013 at 19:51

    Piękne zdjęcia, świetnie na nich wyglądasz, bardzo naturalnie 🙂

  • Avatar
    Reply Dominika Mrázová Marzec 15, 2013 at 19:52

    ooo such a lovely skirt! 🙂

    http://www.perlaoreneta.blogspot.com

  • Avatar
    Reply John Marine Marzec 15, 2013 at 19:55

    As usual, these pictures of you are truly gorgeous. Your hair is amazing, and so are your face and smile. This golden orange skirt is lovely on you. The wedge booties are equally sweet on you. This is just an amazing outfit from top to bottom.

    johnbmarine.blogspot.com

  • Avatar
    Reply maxcom Marzec 15, 2013 at 19:59

    pasuj ci takie kolory ubrań:) śliczny zestaw, kocham tą spódnicę i lecę szukac na stronie czy jeszcze jest do kupienia:)

  • Avatar
    Reply #Zosia# Marzec 15, 2013 at 20:02

    bransoletki i spódnica wymiatają! ty zresztą też, a co do pani fotograf – MASZ WIELKI TALENT! :))

  • Avatar
    Reply jessica Marzec 15, 2013 at 20:07

    rewelacyjny zestaw *.* Nie mogę się napatrzeć na spódnicę ;P ;>

  • Avatar
    Reply aloleek Marzec 15, 2013 at 20:13

    pięknie wyglądasz! 🙂 sweterek jest śliczny 🙂

  • Avatar
    Reply Magda Marzec 15, 2013 at 20:13

    Świetne zdjęcia! 😀

  • Avatar
    Reply Black ♥ Marzec 15, 2013 at 20:16

    Piękne zdjęcia, i witamy w naszym kraju! Pozdrawiam i zapraszam na ivonne-vie.blogspot.com

  • Avatar
    Reply cloe-anne Marzec 15, 2013 at 20:35

    awesome blog 🙂 I love your outfit! want to follow eachother? let me know 🙂 thanks so much!
    <3 cloe-anne
    http://prettylildolls.blogspot.ca/

  • Avatar
    Reply Lucia Grzejnik Marzec 15, 2013 at 20:38

    Pięknie 😀

  • Avatar
    Reply Andrejka B. Marzec 15, 2013 at 20:54

    Uplně nádherné fotky:) moc se povedly!;) A super sukně ,hrozně ti to sluší:)

  • Avatar
    Reply Marie Marzec 15, 2013 at 20:58

    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

  • Avatar
    Reply Faustyna i Paulina Marzec 15, 2013 at 21:17

    Piękne zdjęcia! Jesteś śliczna! Cudna stylizacja i świetna spódniczka;)

  • Avatar
    Reply Jho R Marzec 15, 2013 at 22:22

    Lovely photographs. I like your skirt.

    oliveneedspopeye.blogspot.com

  • Avatar
    Reply My Gaby Marzec 15, 2013 at 22:39

    So beautiful outfit! love the place!

    http://yourdulde.blogspot.com/

  • Avatar
    Reply Marta fashion Marzec 15, 2013 at 23:58

    fantastyczna spódniczka !:)

  • Avatar
    Reply Mery.and.Blue Marzec 16, 2013 at 06:11

    Cudowna jesteś ! ♥♥ Zmieniałaś może kolor włosów znowu:)? +Jakim aparatem robisz zdjęcia?

    • Avatar
      Reply Mówmigaba Marzec 16, 2013 at 11:34

      Nie zmieniałam, trochę mi się zmyła farba. Zdjęcia z tego posta są robione nikonem d3000, a te w których fotografuje moja mama – sony alpha a200.

  • Avatar
    Reply Agela Marvelous Marzec 16, 2013 at 07:00

    Rewelacja!
    Spódniczka jest przecudowna 😉
    Uwielbiam twoje sesje z malinową 😉

  • Avatar
    Reply Katarzyna Lipka Marzec 16, 2013 at 07:09

    pięknie.!

  • Avatar
    Reply Hikki Marzec 16, 2013 at 07:28

    Jesteś boska! spódniczka <3

  • Avatar
    Reply use imagination Marzec 16, 2013 at 07:56

    Spódnica jest naprawdę prześliczna… A Ty jak zwykle zachwycasz urodą i swym prześlicznym uśmiechem ♥

  • Avatar
    Reply Sylwia Marzec 16, 2013 at 08:10

    spódniczka super, bardzo fajnie ją zestawiłaś 🙂 a zdjęcia genialne! 😀

  • Avatar
    Reply natalkova Marzec 16, 2013 at 08:12

    pięknie wyglądasz, cudowne zdjęcia!

  • Avatar
    Reply Reablly Marzec 16, 2013 at 08:16

    Jak zawsze wyglądasz prześlicznie! 🙂

  • Avatar
    Reply Oluś Marzec 16, 2013 at 08:31

    pięknie *.*
    bardzo ładna spódniczka 😛

  • Avatar
    Reply Paula MG Marzec 16, 2013 at 09:18

    fajny masz kolor włosów 🙂

  • Avatar
    Reply Uuu Kkk Marzec 16, 2013 at 09:54

    Ale piekna jesteś. 😉

  • Avatar
    Reply Zuzza♥ Marzec 16, 2013 at 10:26

    ślicznie wyglądasz! :))

  • Avatar
    Reply 23 Of Fashion Marzec 16, 2013 at 10:35

    you discovered your blog! gorgeous photos! i know i will be returning very soon!
    love the yellow skirt, really bold piece 🙂
    A
    http://www.23ofashion.blogspot.co.uk

  • Avatar
    Reply Hanna Marzec 16, 2013 at 10:53

    Urocza stylizacja 🙂 I ciekawy pomysł na sesję 🙂

    PS Śliczne bransoletki!

  • Avatar
    Reply OddajMiSzczescie Marzec 16, 2013 at 12:24

    Cuuuudowne stylizacje . Co jak co , ale urody to każda może ci pozazdrościć; )
    Świetny blog , naprawdę zrobił na mnie wielkie wrażenie . Zapraszam również na mojego bloga opowiadającego "po części" o moim życiu : )
    loveforeverskarbie.blogspot.com/

  • Avatar
    Reply Klaudia Marzec 16, 2013 at 12:58

    śliczne zdjęcia, fajny zestaw 🙂

  • Avatar
    Reply Secret garden Marzec 16, 2013 at 13:12

    świetne zdjęcia;p
    spódniczka cudowna;)

  • Avatar
    Reply Angelika Grzyb Marzec 16, 2013 at 13:21

    Pięknie wyglądasz – aż miło popatrzeć 🙂

  • Avatar
    Reply ::MaGic Lov:: Marzec 16, 2013 at 14:39

    super wyglądasz 😉 świetna spódniczka:)

  • Avatar
    Reply SONIA PAK Marzec 16, 2013 at 14:40

    Jesteś przepiękna !

    sonia-pak.blogspot.com

  • Avatar
    Reply So Simply Adorable Marzec 16, 2013 at 16:03

    masz przesłodką urodę <3

    no i świetne stylizacje!

    zapraszam do mnie: http://sosimplyadorable.blogspot.com/

  • Avatar
    Reply Mary Marzec 16, 2013 at 17:32

    Wolę, jak robi zdjęcia Twoja mama lub Ola, są takie jasne i wesołe 🙂
    Śliczna spódniczka <3

  • Avatar
    Reply shortly perfect Marzec 16, 2013 at 19:04

    bardzo fajny klimat zdjęć 🙂

  • Avatar
    Reply .alicjusz.♥ Marzec 16, 2013 at 19:25

    Świetna stylizacja i zdjęcia ! 😉

  • Avatar
    Reply Agata Marzec 16, 2013 at 19:33

    Mega kobieca stylizacja! Pięknie wyglądasz.

    A G A T H I E

  • Avatar
    Reply BLACKBERRYANDBLUE Marzec 16, 2013 at 20:11

    Chociaż do przeworska mam 30km, to pewnie tez u ciebie snieg. U mnie niestety powyzej kolan 🙁 i caly czas pada…

  • Avatar
    Reply Aleksandra Marzec 17, 2013 at 00:20

    fajne połączenie 🙂

  • Avatar
    Reply gemmadawn Marzec 17, 2013 at 00:29

    These photos are wonderful!
    Do you take your own photos?
    Also, how do you edit them?

    x g.
    http://pearlveins.blogspot.com

    • Avatar
      Reply Mówmigaba Marzec 22, 2013 at 13:22

      It's me on photos and my friend took photos of me. She edit them in photoscape 😉

  • Avatar
    Reply fashionGossipGirl Marzec 17, 2013 at 09:22

    Genialna spódniczka < 3

  • Avatar
    Reply mindy Marzec 17, 2013 at 09:38

    Bardzo ładna stylizacja 🙂

  • Avatar
    Reply Yulia Yudina Marzec 17, 2013 at 11:28

    Love your skirt and love its color! And also in love with the ring! Great outfit!

    y-yulia-yudina.blogspot.ru

  • Avatar
    Reply Karoli Ma Marzec 17, 2013 at 14:15

    Przejrzałam kilka stron bloga, ale komentarz zostawię tutaj 🙂
    Bardzo urzekły mnie Twoje stylizacje. Dlaczego? Bo są bardzo dziewczęce, wysmakowane i nie wulgarne 🙂 Fajnie, że mimo tak młodego wieku wypracowałaś już swój styl. Dołączam do grona obserwatorów!
    P.S. Twój aktualny kolor włosów wygląda lepiej niż poprzedni, pozytywna zmiana 🙂

  • Avatar
    Reply aboutme Marzec 17, 2013 at 14:29

    pięknie 😉

  • Avatar
    Reply majka em Marzec 18, 2013 at 06:33

    świetny look, zmieniłabym tylko rajtki na cieliste żeby było widać te śliczne koturny 🙂 ja na wiosnę kupiłam te: http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-50185-Polbuty-VAGABOND-Florence-3523-140-20-Black.html ogólnie bardzo podobne, ale wyglądają na niższe. nie jestem niestety przyzwyczajona do zbyt wysokich butów 😛 przy okazji polecam sklep, bo jestem zadowolona z transakcji i mają naprawdę ogromny wybór, można znaleźć super fajne butki, inspirujące do tworzenia kolejnych setów 🙂

  • Avatar
    Reply Asia ShuShu Marzec 18, 2013 at 09:05

    wooow, super stylizacja i super zdjęcia! Bardzo artystyczne 🙂

  • Avatar
    Reply kelyxx Marzec 18, 2013 at 12:44

    Ale jesteś śliczna , uwielbiam tą stylizacje i twojego bloga 😉 oczywiście obserwuje

  • Avatar
    Reply Shawner11 Marzec 18, 2013 at 13:22

    Wonderful photos!!! LOVE that skirt!!! You look GORGEOUS!!! Your legs are AMAZING!!

  • Avatar
    Reply Ola O. Marzec 18, 2013 at 17:28

    Genialne zdjęcia ! 😀
    Bardzo profesjonalnie wyszły ;))

    http://fireflyshearts.blogspot.com

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 18, 2013 at 17:44

    Aajjj, Gabi! Cudownie! Nie wiesz czy sweterek jest jeszcze w sprzedaży? =)

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 18, 2013 at 18:17

    Cudowna i śliczna jesteś :* Najlepiej jest u siebie u nas w Polsce :*

  • Avatar
    Reply Natalia Marzec 19, 2013 at 12:31

    przepiękne masz włosy! pozazdrościć 🙂

    http://trivia-diy.blogspot.com/

  • Avatar
    Reply Alllice Marzec 20, 2013 at 15:49

    O MATULUUUU *.* jaka piękna spódnkicza *________________* Mogę zapytać w jakim sklepie kupiłaś ? A tak swoją drogą może obsrewujemy ? ;d
    pamietnik-alllice.blogspot.com

    • Avatar
      Reply Mówmigaba Marzec 22, 2013 at 13:27

      wszystko napisane pod postem 🙂

  • Avatar
    Reply Juliett Marzec 20, 2013 at 16:41

    Ja też mam wymiane ale w lipcu ;)).Jadę do Finlandi.Lubisz takie wymiany?
    Stylizacja piękna jak zawsze <3

    • Avatar
      Reply Mówmigaba Marzec 22, 2013 at 13:27

      uwielbiam! strasznie chciałabym pojechać do Finlandii <3

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 20, 2013 at 18:18

    Mam kilka pytan. Co sadzisz o sklepach Cropp i House? To badziewie , sklep dla glupich nastolatek? + mialas kiedy ubrania stamtad? Kupujesz tam czasem?

    Jestes slicznaaaaa *-*

  • Avatar
    Reply Hummingbird Girl Marzec 22, 2013 at 03:12

    Slicznie wygladasz !

  • Avatar
    Reply Kłoska :3 Marzec 22, 2013 at 10:36

    fajnie pozujesz :>

  • Avatar
    Reply Agata W. Marzec 22, 2013 at 22:27

    Hej 🙂
    przejrzałam Twojego całego bloga, szaleństwo, ale jestem pełna podziwu ^^ młodziutka, śliczna i masz wyczucie stylu, nie przesadzasz z tym 🙂 aaaa zdjęcia są genialne i Ty na nich również (interesuję się fotografią, dlatego na to też zwracałam uwagę) dodaję do obserwowanych 🙂 dużo ich masz ^^ pewnie jesteś szczęśliwa, że Twój blog cieszy się popularnością 🙂 super, tak trzymać i promować kobiece piękno, a nie jakieś plastiki ;D haha ;p pozdrawiam serdecznie 🙂

  • Avatar
    Reply Anonimowy Marzec 24, 2013 at 14:56

    Wonderful look! One of my favourites. I Love your skirt (yellow is my favourite colour) and the hole ambience is awesome!

    kisses from Portugal 🙂

    Catarina

  • Leave a Reply