blogowanie lifestyle shopping

Pomocna aplikacja modowa ilsho

3 marca, 2017
pomocna aplikacja modowa na smartfona

Praca nad blogiem

Będąc blogerką działam nie tylko na blogu, ale również w mediach społecznościowych czy na innych portalach. Jest to ważna część pracy nad moją “marką”, bo zależy mi na tym, aby docierać do jak największej ilości osób i tworzyć fajną społeczność. Niedawno odkryłam nową aplikację modową, która od razu przypadła mi do gustu i od tamtego czasu korzystam z niej na co dzień! Ilsho, bo taka jest jej nazwa, pomaga mi w odkrywaniu nowości w sklepach, inspiracji, poszerzaniu liczby odbiorców czy uzyskiwaniu pomocy dot. produktów. Krótko mówiąc – ułatwia i umila mi pracę. Znajdziecie mnie tam pod nickiem kolorowadusza 🙂

aplikacja modowa ilsho

Aplikacja modowa ilsho

Aplikacja pozwoli Wam połączyć zabawę z zakupami. To idealny sposób na śledzenie aktualnych, najgorętszych trendów panujących w modzie i inspirowanie się nimi na swój własny sposób. Nie musicie nawet wychodzić z domu, aby dowiedzieć się co ciekawego możecie aktualnie znaleźć w sklepach! Ilsho działa jak swojego rodzaju osobisty stylista, bo zapamiętuje jaka rzecz Ci się podoba i gromadzi je wszystkie razem.

zakupy w aplikacji aplikacja na telefon ilsho

W aplikacji ilsho możecie dodawać zdjęcia sami i tym samym inspirować innych użytkowników. Wystarczy załadować zdjęcie na swoim profilu, dodać odpowiednią kategorię, opisać produkty znajdujące się na fotce i zapisać swój look. Po opublikowaniu Wasi znajomi lub cała społeczność  będzie mogła przyznać Wam serduszka, skomentować zdjęcie, albo zaobserwować Wasz profil. Pewnie nie raz zastanawialiście się, czy dobrze w czymś wyglądacie i powinniście to kupić. Sama tak mam i w takich sytuacjach radzę się znajomych lub Was! 😉 Aplikacja modowa służy właśnie do wzajemnej pomocy – jeśli nie wiecie, czy kupić daną rzecz sobie lub np. na prezent, to wystarczy dodać ją na ilsho, a inni użytkownicy pomogą Wam w wykonaniu wyboru!

To samo działa w drugą stronę – to Wy możecie przeglądać zdjęcia innych osób i w ten sposób odkrywać nowe, interesujące ubrania czy dodatki. Mogą być to zarówno rzeczy ze sklepów stacjonarnych jak i tych internetowych. Gdy dana rzecz Was zainteresuje, wystarczy ją zapisać i automatycznie zostanie ona dodana do Waszej kolekcji.

ilsho aplikacja zakupy pomocna aplikacja modowa ilsho

Cechą, która wyróżnia tą aplikację spośród innych, jest to, że ilsho pozwala Wam na znalezienie rzeczy, które znajdują się tuż obok Was! Dzięki specjalnemu mechanizmowi automatycznie zobaczycie rzeczy blisko lokalizacji, w której się znajdujecie. Będąc w nowym miejscu np. na wakacjach lub wyjeździe służbowym, łatwo możecie odkryć ciekawe miejsca do robienia zakupów, a przy okazji przeżyć przygodę! 😉


Konkurs

Na zachętę powiem Wam, że aktualnie u innego blogera – Rebel fashion style – odbywa się konkurs wraz z ilsho, w którym 3 osoby wygrają bony o wartości 500 zł do wybranej galerii! Nie wiem jak Wy, ale ja chętnie przygarnęłabym taki bon… 😉 Konkurs znajdziecie tutaj.


Gdzie pobrać?

Apka dostępna jest w Google Play oraz App Store.

google play ilsho app store ilsho

.


Słyszeliście już o ilsho? Jakich innych aplikacji używacie na swoim telefonie?

You Might Also Like

12 komentarzy

 • Reply Natalia 3 marca, 2017 at 17:54

  Cudowny blog <3 i bardzo ciekawa aplikacja. Już się instaluje 😉

 • Reply Aneta P. 3 marca, 2017 at 18:38

  Fajna aplikacja 😉

 • Reply Andzia There - Angelika Martyn 3 marca, 2017 at 20:04

  Wygląda ciekawie 🙂

  http://www.hellofashion.pl

 • Reply Panmalofel 3 marca, 2017 at 20:13

  Dość ciekawa ta aplikacja, lubię takie nowości 🙂

 • Reply Tynka 3 marca, 2017 at 21:34

  ale fajna ta apka, jak nie zapomnę to założę później konto!

 • Reply kuźniahome 3 marca, 2017 at 21:54

  Super, zaraz na to wchodzę, dzięki;-)

 • Reply Klaudia 3 marca, 2017 at 22:28

  Pierwszy raz słysze o tej aplikacji! Chyba zaraz ja zaintaluje 🙂
  ps. Super blog! 🙂

  zapraszam na mój : http://puuudi-blog.blogspot.com/ 🙂

 • Reply Ewa Macherowska 3 marca, 2017 at 22:39

  Ciekawa aplikacja 🙂

 • Reply cleo 4 marca, 2017 at 22:19

  Gabi a skąd kurtka?:)

 • Reply Siostry Andrzejewskie 5 marca, 2017 at 09:27

  Bardzo ciekawa aplikacja 🙂

  SiostryAndrzejewskie

 • Reply Witaj świecie mody! – ilsho Blog 8 kwietnia, 2017 at 12:08

  […] Kolorowa Dusza – Pomocna aplikacja modowa ilsho […]

 • Leave a Reply