Uncategorized Wyniki konkursu na rysunek 17 marca, 2011 Wygrywają: 1 miejsce: alfa07 2 miejsce: .Kara96. 3 miejsce: PaulinciaxD 4 miejsce: Pedrosia wyniki konkursu 0 ← Previous Post Konkurs na rysunek Next Post → Konkurs! You Might Also Like Konikowo ♥ Giveaway + wyniki poprzedniej loterii Konkurs! MERG 27 komentarzy Reply 111inna 17 marca, 2011 at 16:20 Alfa cudownie! Kara jak zawsze ślicznie, 3 i 4 miejsce, gratulacje. Ale co ja tu robię? Heh. Dzięki. ;]Gratki. 111inna Reply _Ola_Angel 17 marca, 2011 at 16:42 gz;-) Reply .Kara96. 17 marca, 2011 at 16:14 oh yeah;p zaraz się zgłosze, a tak w ogóle to .Kara96. 🙂 Reply Gabisia9 17 marca, 2011 at 16:31 Kara- sorki, wcisnęłam nie ten klawisz ;P Reply ToJaKarola 17 marca, 2011 at 16:33 Wow praca za 1 miejsce jest piękna! Pozostałe także! Gratulację 😉 Reply Pedrosia 17 marca, 2011 at 16:40 Dziękuję i gratuluję innym 🙂 Reply wiczkaa 17 marca, 2011 at 17:56 B. ładne 🙂 Reply B.E.A.T.K.A 17 marca, 2011 at 17:51 a sprawdziłaś moją pracę? Reply B.E.A.T.K.A 17 marca, 2011 at 17:57 http://tinypic.pl/44e3k6hjt82f Reply daria_97dg 17 marca, 2011 at 18:04 nie no gratki 😀 super strasznie mi sie podobają prace 🙂 Reply LoveBloom3 17 marca, 2011 at 18:22 Prześliczne prace 🙂 Reply LaDarcia1997 17 marca, 2011 at 18:26 Świetne prace! Zazdroszczę talentu 😉 Reply PaulinciaxD 17 marca, 2011 at 19:10 O.O ale super. 3 miejsce? zupelnie nie mam nic do tego ze nie 1 czy 2, bo te dwie prace są PIĘKNE. szczegolnie 1 . cudowna. 😮 Reply diana_ona 17 marca, 2011 at 19:11 Przepiękne , gratulacje 😉 Reply Bogii 17 marca, 2011 at 19:38 1 miejsce ślicznie:)Mi sie nie chcialo rysowac;DMusisz zrobic jakis konkurs z dluzszym terminem oddawania prac bo ja nie wyrabiam ;p Reply Sylwia 17 marca, 2011 at 19:53 1 praca jest cuuuuuuuudowna *-* Reply alfa07 17 marca, 2011 at 22:20 WOW :0 nie spodziewałam się! Bardzo dziękuję! Za miłe komentarze również! ;D Reply kojak09 18 marca, 2011 at 13:33 Gratulacje wszystkim co zostali wymienieni! Reply AaNnIiTtAaaa 18 marca, 2011 at 14:31 pierwsza praca piękna :). piąta zresztą też. Reply natalia1999xx 21 kwietnia, 2011 at 09:42 Gratki :). Reply 111inna 21 kwietnia, 2011 at 20:41 Ach.. Jak fajnie oglądać te prace. Reply adula25 22 kwietnia, 2011 at 07:58 fajne strachy Reply sahara74 25 kwietnia, 2011 at 16:30 ta praca za 3 miejsce, często pojawia się w necie. wystarczy w google wpisać marzanna i mnóstwo rysunków właśnie tej marzanny się pokazuje także nie wiem czy to autorska praca osoby która ją zgłosiła Reply Cool_Girl_Green 26 kwietnia, 2011 at 07:51 JAKIE śliczne !!! naprawdę ! … Gratulacje zasłużyłyście , piękne prace Reply AsiulkaCheery 26 kwietnia, 2011 at 10:04 Ślicznie Kara. Gratulacje Reply odetta1111 26 kwietnia, 2011 at 12:41 zwycięska praca jest świetna Reply Anonimowy 4 listopada, 2012 at 12:12 ta zwycięska praca jest świetna! 😛 Leave a Reply Cancel ReplyNazwa * Adres e-mail * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Δ
27 komentarzy
Alfa cudownie! Kara jak zawsze ślicznie, 3 i 4 miejsce, gratulacje. Ale co ja tu robię? Heh. Dzięki. ;]
Gratki.
111inna
gz;-)
oh yeah;p zaraz się zgłosze, a tak w ogóle to .Kara96. 🙂
Kara- sorki, wcisnęłam nie ten klawisz ;P
Wow praca za 1 miejsce jest piękna! Pozostałe także! Gratulację 😉
Dziękuję i gratuluję innym 🙂
B. ładne 🙂
a sprawdziłaś moją pracę?
http://tinypic.pl/44e3k6hjt82f
nie no gratki 😀 super strasznie mi sie podobają prace 🙂
Prześliczne prace 🙂
Świetne prace! Zazdroszczę talentu 😉
O.O ale super. 3 miejsce? zupelnie nie mam nic do tego ze nie 1 czy 2, bo te dwie prace są PIĘKNE. szczegolnie 1 . cudowna. 😮
Przepiękne , gratulacje 😉
1 miejsce ślicznie:)
Mi sie nie chcialo rysowac;D
Musisz zrobic jakis konkurs z dluzszym terminem oddawania prac bo ja nie wyrabiam ;p
1 praca jest cuuuuuuuudowna *-*
WOW :0 nie spodziewałam się! Bardzo dziękuję! Za miłe komentarze również! ;D
Gratulacje wszystkim co zostali wymienieni!
pierwsza praca piękna :). piąta zresztą też.
Gratki :).
Ach.. Jak fajnie oglądać te prace.
fajne strachy
ta praca za 3 miejsce, często pojawia się w necie. wystarczy w google wpisać marzanna i mnóstwo rysunków właśnie tej marzanny się pokazuje także nie wiem czy to autorska praca osoby która ją zgłosiła
JAKIE śliczne !!! naprawdę ! … Gratulacje zasłużyłyście , piękne prace
Ślicznie Kara. Gratulacje
zwycięska praca jest świetna
ta zwycięska praca jest świetna! 😛