stylizacje White lace dress 5 września, 2013 photos by my mum White lace dress koronkowa sukienka / dress – VJ Style koszula / shirt – Sheinside plecak / backpack – Chicwish wedding veil- bestweddingveil Lace Dress: Audressy buty z frędzlami / tassel shoes – Wholesale7 bohobrązy i beżefrędzlehippiekoronkalatolorusModana randkęsandałystylizacja festiwalowasukienkazegarek 0 ← Previous Post Boho print shirt Next Post → Daisy tunic with fringes You Might Also Like Jeansowy płaszcz z kwiatowym wzorem Czarne koronkowe szorty Oliwkowa sukienka 76 komentarzy Reply Live-Style20 5 września, 2013 at 13:11 cudnie!! zapraszam http://www.live-style20.blogspot.com Reply Anonimowy 5 września, 2013 at 13:12 cudownie wyglądasz :* Reply Angelika Beznazwiska 5 września, 2013 at 13:14 Ślicznie *_* Reply Blog o modzie męskiej :) 5 września, 2013 at 13:16 ! 🙂 Biel, brąz, złoto…wszystko razem wygląda imponująco. Świetnie wyglądasz, super zdjęcia. Reply Marta 5 września, 2013 at 13:23 ślicznie^^ Reply Karolina Kaczor 5 września, 2013 at 13:24 ślicznie wyglądasz! świetne sandałki i cały zestaw.zapraszam do mnie na nowy post:) Reply mindy 5 września, 2013 at 13:31 Ślicznie wyglądasz ;* Reply Sue Figueroa 5 września, 2013 at 13:33 Amazing! Just in love with that backpack and sandals Reply Szalchic♥. 5 września, 2013 at 13:37 Śliczne zdjęcia♥ Reply Catherine 5 września, 2013 at 13:43 świeżo i dziewczęco, podoba mi się 🙂 http://catherinestyle.blogspot.com/ Reply Anonimowy 5 września, 2013 at 13:51 Jeej, wyglądasz cudownie, świetna stylizacja! 😉 Reply Noush 5 września, 2013 at 13:59 Love it ! Reply Anonimowy 5 września, 2013 at 14:00 tak byłaś ubrana w szkole ? 😉Asia Reply Mówmigaba 5 września, 2013 at 15:32 zdjęcia były robione na weekendzie 😉 Reply somethingtobelievein 5 września, 2013 at 14:08 jak ślicznie wyglądasz:) Reply Mona 5 września, 2013 at 14:37 Plecak! *o* I sukienka *o* emptywordsmadmoisellechanel.blogspot.com Reply Marta Marple 5 września, 2013 at 14:49 Prześlicznie wyglądasz w bieli :* http://marpleous.blogspot.com/ Reply lene shelley 5 września, 2013 at 14:56 świetnie wyglądasz. każdy zestaw mi się podoba i lubię tu zaglądać 🙂 Reply Mania 5 września, 2013 at 15:18 Przepieknie! Twoj aparat robi cudne zdjecia. No i ty jestes pieknamaania-blog.blogspot.com Reply Ewelina Madejska 5 września, 2013 at 15:43 Aaa! uwielbiam takie połaczenie 🙂 Reply Maria Smolarek-Wilińska 5 września, 2013 at 15:46 przepiękna sukienka ! faktycznie zdjęcia cudne jaki masz aparat? pozdrawiam serdecznieMArcelka Fashion 🙂 Reply Mówmigaba 5 września, 2013 at 17:15 canon 50d, dziękuję 🙂 Reply alessa 5 września, 2013 at 15:50 pięknie i delikatnie:) Reply Tenebris 5 września, 2013 at 16:05 *-* A myślałam, że biały jest nudny 😀 Pozdrawiam :** http://tenebris-tene.blogspot.com/ Reply #Zosia# 5 września, 2013 at 16:12 piękny zestaw!zapraszam do mniefashionable-sophie.blogspot.com Reply Aleksandra 5 września, 2013 at 16:45 Uwielbiam Cię w bieli! Reply Patrycja Luty 5 września, 2013 at 16:48 masz cudne włosy:D a bransoletka i zegarek najbardziej mi się spodobały:DPozdrawiam i zapraszam do siebie:)http://www.patryca.blogspot.com Reply Paulina Sereda 5 września, 2013 at 17:00 Fantastyczny look, zdjecia super 🙂Shadow Of Style Reply vintagelilabelle 5 września, 2013 at 17:10 Ślicznie 🙂 Reply OGGEJ 5 września, 2013 at 17:17 Jak zawsze piękna! ♥soylena.blogspot.com Reply maëva's. 5 września, 2013 at 17:18 You're so beautiful! I love this outfit so much, 🙂 xxx http://blackhair-blackdress.blogspot.fr/ ❤ Reply bella dulce 5 września, 2013 at 17:20 idealnie! http://belladulcechica.blogspot.com/ Reply Tomasz Nawrot 5 września, 2013 at 17:37 Buty i plecak ładnie współgrają. Reply Ada 5 września, 2013 at 17:52 LUBIĘ! Reply shiny syl 5 września, 2013 at 18:13 świetne bransoletki, nie widziałam takich w h&m chyba muszę się wybrać na zakupy 😀 Reply Sara Chergui 5 września, 2013 at 18:24 I never get used to your amazing eyes !Sara,http://thecrimeofashion.blogspot.fr Reply Jadzia 5 września, 2013 at 18:33 piękna sukienka;) Reply Miss Juliette 5 września, 2013 at 18:37 uroczaaa stylizacja <3 Reply Inês Brito 5 września, 2013 at 18:45 How pretty! Love your skirt ♡ Reply Anete 5 września, 2013 at 18:57 Amazing look, I like your backpack.(: http://www.anetesdomas.blogspot.com Reply Yoko Nguyen 5 września, 2013 at 19:06 I love this white outfit. <3 Visit my blog :http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/ Reply Rubita 5 września, 2013 at 19:14 baardzo mi sie podoba ! 🙂 Reply ♥♥ иιєρσωтαяzαℓиα ♥♥ 5 września, 2013 at 19:40 Ślicznie 🙂Uwielbiam twoje stylizacje, są świetne 🙂 http://ilike-to-fly.blogspot.com/ Reply HELLO-FASHIONWORLD 5 września, 2013 at 20:26 zachwycam się Twoją urodą i poczuciem stylu ! jesteś niesamowita ! 😉 Reply Magda 5 września, 2013 at 20:39 Przepięknie ♥ Reply JaMajka 5 września, 2013 at 20:55 Wyglądasz niesamowicie w bieli! Świetne połączenie kolorystyki 🙂Pozdrawiam floweryblog.blogspot.com Reply Anonimowy 5 września, 2013 at 21:16 Gabi, wchodzisz jeszcze na Stardoll i my? 😀Blog ma 10 tys. obserwatorów, graty! Reply Mówmigaba 6 września, 2013 at 12:49 czasami wchodzę, ale statystyki widzę na bieżąco 🙂 Reply czarnulaxyz 5 września, 2013 at 21:59 cudownie pod każdym względem:) Reply ajnatty 6 września, 2013 at 09:13 super ! Wszystko ślicznie się komponuje 🙂Brakuje mi tylko lakieru na paznokciach u stóp 🙂 Reply Catrisse 6 września, 2013 at 09:16 Świetne sandałki 🙂 Reply CurlyFashion 6 września, 2013 at 09:57 brąz i biel, jak ślicznie! Reply Ejbii 6 września, 2013 at 12:35 Ślicznie wyglądasz! 😉 Reply Wiewióra 6 września, 2013 at 12:42 Ślicznie dziś wyglądasz;)Kiedy będzie podsumowanie konkursów??Polecam swój blog modowy:wiewiorella.blogspot.com Reply Mówmigaba 6 września, 2013 at 12:50 na dniach, cierpliwości 🙂 Reply Justyna Blok 6 września, 2013 at 13:27 Ślicznie, cudny plecaczek :* http://www.onelifetolife84184.blogspot.com Reply Lazurowy Ptak 6 września, 2013 at 13:57 Podoba mi się dosłownie wszystko ! Świetnie dopracowany zestaw 😉 Reply Rita S. 6 września, 2013 at 14:07 Loved the look and the dress is simply gorgeous!!! 🙂 Reply madzia 6 września, 2013 at 14:21 sukienka super 🙂 Reply Katarzyna B. 6 września, 2013 at 14:22 Prześliczny strój!!! Reply Anonimowy 6 września, 2013 at 15:02 jak w sony xperia t podgłośnić tak zeby słyszeć lepiej odbiorcę? oprócz tego przycisku z boku po prawej. Reply Azime 6 września, 2013 at 16:07 Bardzo podoba mi się Twój plecak. A Twoja mama to bardzo uzdolniony fotograf 😀 Reply Czmiel 6 września, 2013 at 17:19 Pięknie Ci w bieli:) Reply Anonimowy 6 września, 2013 at 17:27 Lubisz chyba jasne kolory,bo większość twoich stylizacji jest w tych kolorach 😉 Reply Marika 6 września, 2013 at 18:06 Śliczny outfit i po prostu cudowne zdjęcia 🙂 Szczególnie podoba mi się połączenie połączenie kolorów bieli i brązu 🙂 Pozdrawiam ♥ Reply Magda a 6 września, 2013 at 20:11 cudny outfit a ty jesteś śliczna!! *-* zapraszam http://littlee-thiinggss.blogspot.com/ Reply Anonimowy 6 września, 2013 at 20:12 Ślicznie wyglądasz, ale sprawiasz wrażenie takiej skromniutkiej lub wręcz lekko niepewnej siebie.. Otwieraj bardziej oczy 😉 Reply ಬಣ್ಣ 6 września, 2013 at 21:16 Ładna sukienka a przynajmniej dół , a plecak i sandałki pasują do siebie 🙂Czy ty przypadkiem nie malujesz brwi czy tylko tak mi się wydaje ? Reply Ola c 7 września, 2013 at 09:09 Śliczne ciuchy *,* 🙂 oligatorekk.blogspot.com Reply kolorowy kwiatuszek 7 września, 2013 at 10:09 Zostałaś nominowana do LBAszczegóły u mnie:http://pisane-olowkiem.blogspot.com/ Reply Marika Rutkiewicz 7 września, 2013 at 16:00 ładne zdjęcia ! :))http://everyone-should-be-themselves.blogspot.com Reply Zaczarowana (Vaneska99) 7 września, 2013 at 16:53 Przepiękna stylizacja i wymarzona sukienka Reply Fashion Crown 7 września, 2013 at 18:16 śliczne sesje i bardzo fajnie dobierasz ciuszki;) pozdrawiam i zaczynam obserwować, licze na rewanż;) http://fashion-crown.blogspot.com Reply Anonimowy 8 września, 2013 at 06:15 dodaj stylizacje na jeździe konnej Reply Emwinds 8 września, 2013 at 08:31 Wspaniała stylizacja, jak zawsze 🙂Uwielbiam takie połączenia kolorystyczne <3 Reply Moni Ka 8 września, 2013 at 08:47 śliczna sukienka i śliczne buty! (:monika-melody.blogspot.com Leave a Reply Cancel ReplyNazwa * Adres e-mail * Witryna internetowa Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy. Δ
76 komentarzy
cudnie!!
zapraszam
http://www.live-style20.blogspot.com
cudownie wyglądasz :*
Ślicznie *_*
! 🙂 Biel, brąz, złoto…wszystko razem wygląda imponująco. Świetnie wyglądasz, super zdjęcia.
ślicznie^^
ślicznie wyglądasz! świetne sandałki i cały zestaw.zapraszam do mnie na nowy post:)
Ślicznie wyglądasz ;*
Amazing! Just in love with that backpack and sandals
Śliczne zdjęcia♥
świeżo i dziewczęco, podoba mi się 🙂
http://catherinestyle.blogspot.com/
Jeej, wyglądasz cudownie, świetna stylizacja! 😉
Love it !
tak byłaś ubrana w szkole ? 😉
Asia
zdjęcia były robione na weekendzie 😉
jak ślicznie wyglądasz:)
Plecak! *o* I sukienka *o*
emptywordsmadmoisellechanel.blogspot.com
Prześlicznie wyglądasz w bieli :*
http://marpleous.blogspot.com/
świetnie wyglądasz. każdy zestaw mi się podoba i lubię tu zaglądać 🙂
Przepieknie! Twoj aparat robi cudne zdjecia. No i ty jestes piekna
maania-blog.blogspot.com
Aaa! uwielbiam takie połaczenie 🙂
przepiękna sukienka !
faktycznie zdjęcia cudne
jaki masz aparat?
pozdrawiam serdecznie
MArcelka Fashion
🙂
canon 50d, dziękuję 🙂
pięknie i delikatnie:)
*-* A myślałam, że biały jest nudny 😀 Pozdrawiam :**
http://tenebris-tene.blogspot.com/
piękny zestaw!
zapraszam do mnie
fashionable-sophie.blogspot.com
Uwielbiam Cię w bieli!
masz cudne włosy:D a bransoletka i zegarek najbardziej mi się spodobały:D
Pozdrawiam i zapraszam do siebie:)
http://www.patryca.blogspot.com
Fantastyczny look, zdjecia super 🙂
Shadow Of Style
Ślicznie 🙂
Jak zawsze piękna! ♥
soylena.blogspot.com
You're so beautiful! I love this outfit so much, 🙂 xxx
http://blackhair-blackdress.blogspot.fr/ ❤
idealnie!
http://belladulcechica.blogspot.com/
Buty i plecak ładnie współgrają.
LUBIĘ!
świetne bransoletki, nie widziałam takich w h&m chyba muszę się wybrać na zakupy 😀
I never get used to your amazing eyes !
Sara,
http://thecrimeofashion.blogspot.fr
piękna sukienka;)
uroczaaa stylizacja <3
How pretty! Love your skirt ♡
Amazing look, I like your backpack.(:
http://www.anetesdomas.blogspot.com
I love this white outfit. <3
Visit my blog :http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/
baardzo mi sie podoba ! 🙂
Ślicznie 🙂
Uwielbiam twoje stylizacje, są świetne 🙂
http://ilike-to-fly.blogspot.com/
zachwycam się Twoją urodą i poczuciem stylu ! jesteś niesamowita ! 😉
Przepięknie ♥
Wyglądasz niesamowicie w bieli! Świetne połączenie kolorystyki 🙂
Pozdrawiam
floweryblog.blogspot.com
Gabi, wchodzisz jeszcze na Stardoll i my? 😀
Blog ma 10 tys. obserwatorów, graty!
czasami wchodzę, ale statystyki widzę na bieżąco 🙂
cudownie pod każdym względem:)
super ! Wszystko ślicznie się komponuje 🙂
Brakuje mi tylko lakieru na paznokciach u stóp 🙂
Świetne sandałki 🙂
brąz i biel, jak ślicznie!
Ślicznie wyglądasz! 😉
Ślicznie dziś wyglądasz;)
Kiedy będzie podsumowanie konkursów??
Polecam swój blog modowy:wiewiorella.blogspot.com
na dniach, cierpliwości 🙂
Ślicznie, cudny plecaczek :*
http://www.onelifetolife84184.blogspot.com
Podoba mi się dosłownie wszystko ! Świetnie dopracowany zestaw 😉
Loved the look and the dress is simply gorgeous!!! 🙂
sukienka super 🙂
Prześliczny strój!!!
jak w sony xperia t podgłośnić tak zeby słyszeć lepiej odbiorcę? oprócz tego przycisku z boku po prawej.
Bardzo podoba mi się Twój plecak. A Twoja mama to bardzo uzdolniony fotograf 😀
Pięknie Ci w bieli:)
Lubisz chyba jasne kolory,bo większość twoich stylizacji jest w tych kolorach 😉
Śliczny outfit i po prostu cudowne zdjęcia 🙂 Szczególnie podoba mi się połączenie połączenie kolorów bieli i brązu 🙂 Pozdrawiam ♥
cudny outfit a ty jesteś śliczna!! *-* zapraszam http://littlee-thiinggss.blogspot.com/
Ślicznie wyglądasz, ale sprawiasz wrażenie takiej skromniutkiej lub wręcz lekko niepewnej siebie..
Otwieraj bardziej oczy 😉
Ładna sukienka a przynajmniej dół , a plecak i sandałki pasują do siebie 🙂
Czy ty przypadkiem nie malujesz brwi czy tylko tak mi się wydaje ?
Śliczne ciuchy *,* 🙂
oligatorekk.blogspot.com
Zostałaś nominowana do LBA
szczegóły u mnie:
http://pisane-olowkiem.blogspot.com/
ładne zdjęcia ! :))
http://everyone-should-be-themselves.blogspot.com
Przepiękna stylizacja i wymarzona sukienka
śliczne sesje i bardzo fajnie dobierasz ciuszki;) pozdrawiam i zaczynam obserwować, licze na rewanż;)
http://fashion-crown.blogspot.com
dodaj stylizacje na jeździe konnej
Wspaniała stylizacja, jak zawsze 🙂
Uwielbiam takie połączenia kolorystyczne <3
śliczna sukienka i śliczne buty! (:
monika-melody.blogspot.com