shopping

Jak ułatwić sobie zakupy?

3 sierpnia, 2016
Jak łatwo robić zakupy mobilne domodi

Może ciężko w to uwierzyć, ale od jakiegoś czasu przestałam lubić robienie zakupów. Coś się we mnie zmieniło, bo chodzenie po sklepach, szperanie w stertach ubrań i przymierzanie ich strasznie mnie męczy. Jestem na tyle zniechęcona, że po odwiedzeniu dwóch sklepów całkowicie wychodzę z galerii i nie chcę do niej wracać! Zupełnie inna sytuacja ma się w przypadku zakupów internetowych. Wszystko mam ładnie “podane”, zaprezentowane na modelce i mogę pasjami przeglądać różne strony w poszukiwaniu idealnego stroju. Sprawę jeszcze bardziej ułatwia mi Domodi, czyli serwis, który jest wyszukiwarką skupiającą tysiące produktów z wielu różnych sklepów – dzięki Domodi mam wszystko w jednym  miejscu.


Jak ułatwić sobie zakupy?


Aplikacja mobilna domodi zakupy

Wiecie, że prawie 40% wszystkich odwiedzin mojego bloga pochodzi ze smartfonów i tabletów? Stają się one zastępcami starych, wielkich komputerów czy nawet bardziej nowoczesnych laptopów. Ludzie lubią wygodę, a taką możliwość daje im telefon. Domodi wyszło więc z inicjatywą i stworzyło specjalną aplikację na naszego smartfona/tableta, dzięki której jeszcze łatwiej będzie nam wyszukiwać zakupowe okazje!

Jak kupować przez internet? aplikacja domodi

Aplikacja jest tak prosta, że korzystać z niej mogą dosłownie wszyscy. Nawet moja mama niedawno zdradziła mi, że bransoletkę, którą kupiła mi na urodziny, znalazła właśnie przez aplikację Domodi na swoim smartfonie. Mama lubi wygodę i nie ma ochoty szukać miliona sklepów przez wyszukiwarkę, więc taka opcja jest dla niej zbawieniem. Wybrała interesującą ją kategorię i wszystko miała podane w jednym miejscu! 😉

Jak kupować przez smartfona telefon aplikacja domodi

Jakie są więc zalety tej aplikacji? Przede wszystkim to, że nie musimy sprawdzać wielu sklepów internetowych, aby znaleźć to, co nas interesuje. Po drugie – nie musimy mieć ze sobą komputera/laptopa. Telefon zazwyczaj mamy cały czas przy sobie, więc z aplikacji możemy skorzystać w każdym miejscu i o każdym czasie.

jak robić zakupy domodi

Produkty możemy wybierać według danej kategorii – wystarczy określić, czy szukamy  damskich/męskich/dziecięcych ubrań, wybrać część garderoby, która nas interesuje, a nawet zaznaczyć bardziej specyficzne wymagania (okazja/kolor itd.). Jeśli produkt się nam spodoba, możemy kliknąć przy nim serduszko i zostanie wtedy dodany do zakładki “Ulubione”.

Aplikację możecie pobrać za darmo z Google Play i App Store!


Korzystaliście już z aplikacji Domodi? 🙂 Dajcie znać jak się Wam podoba!


Post “Jak ułatwić sobie zakupy?” we współpracy z Domodi

You Might Also Like

6 komentarzy

 • Reply Barbara P. 3 sierpnia, 2016 at 12:44

  Uwielbiam Domodi i często korzystam z tej stronki. Fajnie, że ktoś wymyślił takie ułatwienie. Po sklepach też nie lubię biegać. Inna sprawa, że nie zawsze mam na to czas. Chętnie więc korzystam z internetu i Domodi 🙂

 • Reply Ev 3 sierpnia, 2016 at 13:14

  Nie stronię od zakupów online, jednak mimo wszystko wolę tradycyjne zakupy. 🙂
  http://www.evdaily.blogspot.com

 • Reply twins 3 sierpnia, 2016 at 15:10

  Jeszcze nie korzystałam z aplikacji Domodi, muszę ją pobrać 🙂

 • Reply Veronica Lucy 4 sierpnia, 2016 at 08:33

  Jeszcze nie korzystałam, ale wszystko przede mną! 😉
  Skąd biała bluzeczka ze zdjęć? 🙂

  veronicalucy.blogspot.com

 • Reply Aleksandra 6 sierpnia, 2016 at 13:17

  Nie korzystałam, chyba muszę to nadrobić 🙂

 • Leave a Reply