beauty

Zarządzanie salonem – usprawnij swoją pracę i rozwijaj biznes z Notiport

20 marca, 2022
zarządzanie salonem fryzjerskim system dla fryzjerów

System do zarządzania salonem fryzjerskim Notiport

Jesteś właścicielem salonu i masz dość tradycyjnego kalendarza, tracenia czasu na odbieranie telefonów i potwierdzanie wizyt? W takim przypadku warto zastanowić się nad automatyzacją Twojego salonu, dzięki której oderwiesz się od rzeczy, które pochłaniają dużo czasu i energii. Będziesz mógł w 100% poświęcić się swojej pracy i tym samym zwiększyć swoje zarobki. Twój salon będzie bardziej nowoczesny i prestiżowy.

Pomocnym narzędziem do zarządzania salonem jest system NOTIPORT. NOTIPORT to wirtualny asystent stworzony przez fryzjera dla salonu fryzjerskiego, ale nie tylko!

System NOTIPORT w pigułce:

 • System planowania zadań salonu i pracowników
 • Interaktywny system potwierdzania i odwoływania wizyt
 • Baza Klientów i wizyt
 • Tworzenie indywidualnej historii obsługi Klienta
 • Porady włosowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta
 • Inteligentna obsługa wejść i wyjść (COVID)
 • Dostęp 24h z komputera i smartfona

Wygląd kalendarza elektronicznego

Wygląd kalendarza jest bardzo minimalistyczny, co ułatwia odszukanie potrzebnych dla nas informacji. Dostępny jest w wersji dziennej, tygodniowej oraz miesięcznej. Można wyświetlić kalendarz przypisany dla danego pracownika. Oprócz tego dostępna jest opcja podglądnięcia wizyt w formie listy. Z widoku kalendarza łatwo można zmienić status wizyty na potwierdzoną/odwołaną, lub po prostu ją usunąć.

Dodawanie usług do kalendarza elektronicznego

W systemie w łatwy sposób można dodać usługi, które wykonywane są w salonie. Do każdej usługi należy przypisać kwotę oraz czas trwania, aby po zarezerwowaniu przez klienta terminu kalendarz poprawnie obliczył dostępność pozostałych terminów.

Dodawanie klientów do panelu

system notiport do zarządzania salonem

W zakładce Klienci znajduje się spis wszystkich klientów naszego salonu. Przy każdym kliencie pojawia się informacja o numerze telefonu, zgodach marketingowych oraz czy jest to osoba z czarnej listy. Po kliknięciu w danego klienta można podglądnąć historię wizyt.

Cennik systemu Notiport

Cena abonamentu NOTIPORT jest aktualnie promocyjna – za pierwsze 6 miesięcy zapłacisz 50zł/mc. Późniejsza opłata jest w wysokości 120zł/mc. Dodatkowo do abonamentu można dokupić pakiety SMS w zależności od tego, jakie mamy potrzeby. Przy małej ilości wizyt sprawdzi się pakiet z 125 SMS, natomiast przy dużej – pakiet 500 SMS. SMS są idealną opcją do przypomnienia klientowi o nadchodzącej wizycie. Można je wysłać z systemu Notiport za pomocą jednego kliknięcia.

Wypróbuj system Notiport już teraz i sprawdź, jakie to proste! Odkryj wszystkie możliwości wirtualnego asystenta i rozwijaj swój biznes.

You Might Also Like

1 Comment

 • Reply Magda z siły diety 20 marca, 2022 at 17:59

  Korzystam z notiport już chwilę, kalendarz usprawnia mi bardzo pracę, nie muszę sama potwierdzać i przypominać klientom o wizycie. Działa bardzo sprawnie i intuicyjnie. 😊 Polecam każdemu kto chce zaoszczędzić czas na planowanie pracy i potwierdzanie wizyt.

 • Leave a Reply