stylizacje

Dyniowa farma w centrum Rzeszowa | Jesienna stylizacja z kardiganem

7 listopada, 2021
dyniowa farma rzeszów

Dyniowa farma w centrum Rzeszowa | Jesienna stylizacja z kardiganem

Cześć! Witam się z Wami z pierwszą stylizacją jesienną w tym roku. Zdjęcia do tego wpisu zrobiłam już jakiś czas temu, ale przez obowiązki ciężko było zebrać wszystko i opublikować je od razu. Znalazłam piękną scenerię zdjęć – idealną dla każdej jesieniary! Uwierzycie, że ta dyniowa farma znajduje się prawie w centrum Rzeszowa? Taką wyjątkową dekorację stworzyła restauracja koreańska Under Seul pod swoim lokalem. Kamienica, bluszcz i dynie to połączenie idealne.

Zobacz inne ciekawe miejsca do zdjęć w Rzeszowie.

Do tak wyjątkowego miejsca wybrałam równie wyjątkową stylizację. Połączyłam długi, szary kardigan z bordową sukienką (prawie) maxi. Uwielbiam takie nieoczywiste zestawienia. Nie chciałam, aby było zbyt dziewczęco i elegancko, więc dorzuciłam masywne botki Martens i czarną torebkę z ćwiekami. Botki mam już drugi sezon i są świetne na sezon przejściowy. Są tak skonstruowane, że nie przemokną tak szybko, więc można w nich śmigać po deszczu, a nawet roztapiającym się śniegu. Uważam, że taki zestaw to strzał w 10 na co dzień, na jesienne randki i spacery. Jak myślicie?

Pumpkin farm in the center of Rzeszów | Autumn outfit with a long cardigan

Hi! This is the first fall outfit this year. I took photos for this post some time ago, but due to my responsibilities it was difficult to collect everything and publish it right away. I found a beautiful scenery for photos – perfect for every autumn lover! Can you believe that this pumpkin farm is located almost in the center of Rzeszów? Such a unique decoration was created by the Under Seul korean restaurant under its premises. Ivy and pumpkins are a perfect combination.

I chose an equally unique set for such a unique place. I paired a long, gray cardigan with a maxi burgundy dress. I’m in love such non-obvious combinations. I didn’t want it to be too girly and elegant, so I added chunky Martens boots and a black studded bag. This boots are in my closet for second season and they are great for the transitional season. They are constructed in such a way that they will not get wet so quickly, so you can run in them after rain or even melting snow. What do you think about this look?

jesienna sceneria w centrum rzeszowa
dyniowa sceneria do zdjęć
farma dyniowa podkarpacie
naoko stylizacja jesienna dynie
dyniowa farma

sukienka / dress – Naoko

kardigan / cardigan – Naoko

torebka / bag – Orsay

buty / boots – Martens

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Adrianna 28 listopada, 2021 at 20:07

    Świetna sesja i kapitalny, hallowinowy klimat. Podoba mi się!

  • Reply Paulina 6 grudnia, 2021 at 19:15

    Super miejsce. Jeszcze nie byłam na dyniowej farmie.

  • Leave a Reply